אניס

כוכב האימון-קואוצינג של ANIS

אניס | כל אחד כוכב

תהליך אימון חרום  מטפלים עיקריים בריאות לבחירת קריירה לקשב וריכוז לזוגיות לפנאי *

על מרכז אניס
וקצת על עצמי

החזון של מרכז אניס:
"להיות המובילים בעזרה ובסיוע, לשיפור חייהם של אנשים רבים ככל האפשר."

מרכז אניס | שמי אבי-ווילי, מאמן מומחה ומייסד של מרכז אניס לשיפור החיים והשגת מצב של אושר בחיים.

נולדתי באורוגואי, דרום אמריקה. נשוי באושר ויש לי שני ילדים בוגרים. אוהב מאד לבלות עם חבריי ומשפחתי; אוהב טבע ובעלי חיים ויש לי חתולים; מתרגל צ'י-גונג באופן סדיר; לא אוכל בשר משום סוג – זה קשור לערך "חמלה", שאצלי הוא ערך מרכזי ואני פועל על פיו. את הפרטים על עצמי, שיתפתי, לא רק כדי שתדעו על חיי, אלא בעיקר כדי להסביר

שכל פרט בחיי האישיים מתיישר עם עולם הערכים שלי, באופן כמעט מושלם.

אימון אישי הוא בשבילי כבר דרך חיים. השיטה הנפלאה הזו מסייעת לי להצליח בצמתים החשובים בחיי וכתוצאה מכך להרגיש מאושר יותר.

אבי-ווילי
מרכז אניס | אבי-ווילי

עוסק כבר מעל עשר שנים ב- "אימון ניהולי" (לא רק למנהלים) לניהול כל תחומי החיים – אישי/בקבוצה; אימון ללקויי קשב וריכוז ADHD ואימון למטפלים עיקריים של חולים. מרכז אניס הוקם על מנת לאפשר מתן עזרה, סיוע ותמיכה לאנשים שרוצים ונחושים לשפר את חייהם בתחום או תחומי חיים מסוימים.

בתחומי חיים שונים, יכולים להיות מצבי שינוי שלא ציפינו להם או שרוצים ליזום; התלבטות בקבלת החלטה חשובה; אתה מוצא את עצמך תקוע במצב חיים שאינך רוצה להיות בו יותר…ועוד. במקומות האלו, שאתה זקוק לסיוע ועזרה, מתחיל תפקידי כמאמן-קואוצ'ר.

הגעתי ל- "אימון אישי" מהתחום הניהולי, ניהלתי צוותי ייצור ועיצוב בתחום התכשיטים מעל 20 שנה.

עבדתי הרבה מאוד שעות עם אנשים, דבר שדורש המון רגישות; סבלנות ואכפתיות. פתרתי בעיות של אנשי צוות, מקצועיות וגם אישיות, במסגרת התפקיד שלי.

תמיד אהבתי את הצד "האנושי" שבמקצוע, זה שמביא אותי לפתח קשר אישי עם הצוות- מכאן באה ההצלחה הניהולית שלי – להיות אוזן קשבת לפעמים, כשלמישהו יש בעיה אישית או שדבר מה מציק לו בתחום העבודה ומעל הכל להעצים את אנשי הצוות, לעזור להם להצליח בתפקידם ולהתפתח, להיות הגרסה הכי טובה של עצמם.

עצם היותי גם מעצב-תכשיטים; מקצוע שעיקר הצלחתו טמונה ביצירתיות; מאפשר לי להיות מצליח גם ב"אימון", היות והצלחה של מאמן תלויה בהיותו יצירתי ולדעת לשאול את השאלות הנכונות עבורך, שבאת לעבור תהליך אימון אישי, על מנת להוביל את התהליך ושתצליח לעשות את השינוי שאתה כל כך מייחל לו.

שאלות הן אמצעי שמעורר מחשבה ומניע לפעולה, שני דברים שנחוצים כדי להגיע לתוצאות. התהליך מלווה מצדי באכפתיות; רגישות; אופטימיות; אמפתיה; מקצוענות והמון אהבה לזולת; ערכים שמאפשרים לי לקבל את הזכות לעזור, לסייע ולהנחות אותך בדרכך לשיא ההצלחה בחייך ולמצב של אושר.

(השימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד, הדברים מופנים לגברים, נשים ובכלל).

אבי-ווילי

E./M.C.I מאמן מומחה ניהולי- אישי/בקבוצה

ADHD מאמן מומחה ללקויי קשב וריכוז